Informácie a prihlášky

Kurzy sú pripravené osobitne na mieru, ako pre úplného začiatočníčka, tak pre pokročilých, či začínajúcich profesionálov, ktorí sa makeupu chcú venovať profesionálne. Hneď od začiatku vám akadémia poskytne bohaté vedomosti a znalosti, ako aj možnosť praktického nácviku všetkých techník v modernom zázemí Beauty Academy. Zároveň vás radi podporíme vo vašom budúcom zamestnaní alebo podnikaní v oblasti make-up art, vizážistiky a štýlu.

V ponuke nájdete aj pokročilé techniky pre profesionálov, ktorí chcú posunúť svoje zručnosti na novú, vyššiu úroveň, podporíme vás pri vytváraní vášho profesionálneho portfólia a budovaní vašej značky.

Väčšina kurzov prebieha modulovo, takže umožňuje štúdium aj tým z vás, ktorí ste zaneprázdnení inými povinnosťami. Absolvujte u nás kurzy v termínoch, ktoré vyhovujú vám. Stačí sledovať termíny a nechať si zasielať informácie, kedy prebiehajú jednotlivé moduly.

Pre širšiu verejnosť sú určené kurzy, v ktorých máte možnosť získať inšpiráciu ako sa upraviť na rôzne príležitosti, aké triky pre krásu fungujú v každom veku, ako sa môžete starať o svoju pleť či zladiť farby tak, aby ste sa cítili krásne a sebavedome.

Našli ste si už svoj kurz?  Kontaktujte nás!