„MOJE ČOSI“: Môj zmysel, moja sloboda

Spomínam si akurát na moment, miesto a aj svoj stav akejsi nerovnováhy, boja s mojím JA, kedy som absolútne nevnímala okolie, sústredila sa len na chod svojich myšlienok, v ktorých som si rekapitulovala posledných 10 – 15 rokov. Bože, ako ten čas letííííííííííííí….. Ešte nedávno som si vychutnávala centrum mesta vo vysokých podpätkoch pri dobrej káve s pocitom, že mi patrí celý svet. Keď síce nemáte nič, ale máte všetko. Keď mojou „zodpovednosťou“ a radosťou, či „potrebou“ bol dobrý styling, úsmev na perách a pocit slobody… OMG!!!! Ako rada na to spomínam. Však kedy, ak nie vtedy. Keď rodič zakáže, ale vek povolí??Lebo vtedy je povolené naozaj „všetko“?

Dnes 10 – 15 rokov viac..(.Bóóóže ako ten čas letí) vnímam ten istý pocit slobody inak. Keď uhol pohľadu je síce s úsmevom, ale zodpovedne. Keď sloboda spočíva v inom. Taktiež síce s vysokými podpätkami???, no menším balansom.:-) Lebo všetko je vývoj.

Preto som vďačná, že som z tých vnímavých ľudí, ktorých skúsenosti a ľudia formujú a „vychovávajú“ a pestuje sa nadhľad, ktorý mi dáva iný rozmer na veci, situácie a ľudí okolo seba.

A tá nerovnováha práve v tom momente, na tom mieste s tým mojím, bojujúcim Ja, ma nakoniec priviedla k „Petra Foltan Beauty Academy“, kde sa môžem naplno venovať svojej vášni, kde môžem absolútne zodpovedne a s istou dávkou ľahkosti vychutnávať TEN pocit slobody. O malú chvíľu to bude pomaly rok, kedy som sa odhodlala s totálne malilinkou dušičkou urobiť tento pre mňa VEĽKÝ a zásadný krok, kde vám, ženám môžem s radosťou odprezentovať môj claim „KRÁSA,SILA,TY“.

A aj takto by som sa VÁM chcela poďakovať, že ma v tomto podporujete, keď mi venujete svoj čas a prejavíte dôveru a týmto sa zúčastňujete so mnou na tejto mojej ceste za mojimi snami, či túžbami. Keď odchádzate spokojné a usmiate, nabité energiou, sebavedomejšie, krajšie v každom slova zmysle….:-)

….sadnem si a usmejem sa?. Len tak, sama pre seba… S dobrým pocitom, že som VÁM odovzdala niečo zo seba?, že to rozhodnutie nebolo zbytočné a márnotratné. Že to čo robím má zmysel a „musím“ pokračovať ďalej.:-)

ĎAKUJEM VÁM DIEVČATÁ?

Pridaj komentár