„MOJE ČOSI“: Nová tvár pravej krásy

„Moderná krása znamená byť za všetkých okolností sama sebou“ – heslo novej kampane #doitforyou, s ktorou prichádza parfumeria Douglas. Dovolila som si toto heslo použiť, pretože KONEČNE aj u nás pre nás bude práve táto parfumeria k dispozícii. KONEČNE značky, pre ktoré sme museli jazdiť xy km, alebo si objednávať cez internet bez toho, aby sme ich mohli vyskúšať. Široká ponuka produktov, farieb, konzistencií…a to všetko za dostupné ceny?A medzi nimi aj jedna z exkluzívnych značiek, ktorá si drží popredné miesto – Giorgio Armani, na ktorú sa ja veľmi teším?Keď svoju sebadôveru, či vnútornú silu podporíte červeným rúžom a svoj pohľad, v ktorom je ukrytá krása zvýrazníte kvalitnou mascarou, či tieňom…

Douglas je pre mňa miesto, kde si my ženy prídeme na svoje. Miesto, kde môžeš vojsť so zlou náladou, ale odchádzaš s úsmevom. Miesto, kde na základe kvalitných služieb a informácií poznávaš svoju prirodzenú krásu. Miesto, kde akási závisť, či súťaživosť, ktorá medzi ženami vládne nemá žiadnu silu, pretože TAM sme každá jedinečná a výnimočná.

Takže tie z vás, ktoré dokážu za posledné drobné kúpiť 58. rúž namiesto rožka, tak ako ja – tešte sa! ?A moje JA tam bude tiež?  A opäť sa ma môže priateľka opýtať „treba ti to?“, alebo „však presne túto farbu už máš!“ – ÁNO TREBA!!! A NIE!!! Túto ešte nemám?A kľudne mi môžu kompetentní vypísať aj papiere na hlavu?, pretože toto je moja diagnóza!

 

Takže dámy vitajte vo svete venovanom LEN Vám.

Vo svete, kde si moderná, pretože si sama sebou!

 

Vidíme sa TAM! ?

 

Pridaj komentár