„MOJE ČOSI“: Najlepšie make-up looks celebrít na tohtoročných Oscaroch

Každá z nás má nejakú tú svoju „ikonku“ zo svetových celebrít, na ktorú by sa chcela podobať, prípadne sa aspoň niečím priblížiť. Ak by som mala povedať sama za seba, ja ich mám viac? Vieme ale, že žiadna z nás nikdy nebude Angelina Jolie, Rihanna, či Beyonce…

Každá z nás sme ale iná. Iná črta tváre, iný typ a farba pleti, iný nedostatok, ktorý nás robí vo svojej podstate dokonalými a tým jedinečnými.
Nedávno sa konal Oscar 2018, na ktorom sa zúčastnili všetky tie hviezdy, ktoré my ženy tak obdivujeme, či už pre ich herecký výkon, životný štýl, či jednoducho len preto, ako vyzerajú.

RED CARPET je pre mňa jednou z udalostí, kde sa vždy rada inšpirujem ako v móde, tak v makeupe. Samozrejme aj tam sa nájdu rôzne výstrelky, ktoré ma nútia pozastaviť sa a zamyslieť, či ide o zámer, či nejaký deficit, alebo jednoducho o svojský štýl. V každom prípade ma makeup všetkých týchto žien vždy dostane. Svieža, žiarivá pleť, žiadne nedostatky, precízne líčenie, ale hlavne, či ide o nude makeup, alebo výraznejšie líčenie, dámy pôsobia prirodzene, je zachovaná identita a rovnováha.

Áno! Makeup má nejaké nepísané pravidlá, ktoré je potrebné dodržať, ale práve tá kreativita a predstavivosť, kde nie sú žiadne limity, to je to čo ma neskutočne fascinuje. Obzvlášť, keď každý rok prichádzajú nové trendy, ktoré nás vždy nejako pohltia. A práve tu mnohokrát dochádza k momentu, kedy to preženieme.

Vždy sa ale držím hesla „v jednoduchosti je krása a menej je viac“ 🙂

A preto sa mojim klientkam snažím vždy vytvoriť dokonalý make-up, ktorý je v súlade s ich osobnosťou. Veď v konečnom dôsledku je aj tak najdôležitejší celkový „look“.

 

Zendaya

 

Jane Fonda

 

Olivia Culpo

 

Jennifer Lawrence

 

Margot Robbie

 

Emma Stone

 

Gal Gadot

 

Ktorý makeup z RED CARPET sa najviac páčil vám? 🙂

One thought on “„MOJE ČOSI“: Najlepšie make-up looks celebrít na tohtoročných Oscaroch

Pridaj komentár